Klubikarikas 2020/21

SK BALTI BOWLING (BB) KARIKAVÕISTLUSED 2020/2021
Reglement

BB karikavõistlused on individuaalvõistlus, milles selgitatakse klubi hooaja karikavõitjad. Eraldi arvestust peetakse naiste ja meeste osas.

Võistlused toimuvad enamasti AMB Akadeemia bowlingusaalis (Akadeemia tee 30).

Võistlustel järgitakse käesolevat juhendit ja võistlussituatsioonide lahendamisel kehtivaid Eesti Veeremängude Liidu (EVML) võistlusmäärusi.

Võistluskirjeldus

Karikavõistlused koosnevad 8 põhivoorust ning 4 lisavõistlusest (Oktoober – Juuni; Baltic Bowling MV, Tallinna MV, Eesti MV ja Estonian Open). Iga põhivoor mängitakse kahel mängupäeval, millest üks vahetus peetakse nädalavahetuse hommikul ja teine tööpäeva õhtul.

Lisaks lülitatakse karikasarja Baltic Bowling MV, Tallinna MV, Eesti MV ja Estonian Open tulemused. Baltic Bowlingu Meistrivõistlustega samal kuul eraldi põhivooru ei toimu.

Mängitakse 6 sarja erinevatel radadel, reeglina euroopa mänguviis, 2 mängijat rajal. Harjutusaeg 5 min. 1. võistlusrajal. Radade vahetus - üks rada paremale. Tulemuse ümberviskamine ei ole lubatud.

Registreerimine ja osavõtutasu
Registreerimiseks kontakteeruda Gabriel Veide’ga saates sellekohase e-maili gabriel@balticbowling.eu või helistades/sms’ides +372 5823 6065 või kirjutades klubi Facebook’i grupis vastava postituse juurde.
Voorus osalemise soovist palume teada anda hiljemalt 2 päeva enne vooru toimumise aega. Hilisematele soovijatele ei saa garanteerida vabade kohtade olemasolu.
Põhivoorudes võistlusmaksu ei ole, tasutakse raja kasutamise aeg.

Paremuse selgitamine

Mängijate iga vooru paremusjärjestus (eraldi naiste ja meeste osas) selgitatakse välja saavutatud punktisumma alusel kuue sarja summas (lisavõistluste puhul lõppseisu järgi). Võistlusvoorus saavutatud koht annab koondarvestuses kohapunkte alljärgnevalt:

Koht

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Punktid

30

25

20

17

15

13

11

9

7

6

5

4

3

2

1

Tasaseisude puhul rakendatakse paremusjärjestuse määramisel EVML võistlusmääruste reegleid.

Hooaja kokkuvõttes karikavõistluse paremusjärjestus selgitatakse välja iga võistleja 8 (kaheksa) parema osavõistluse kohapunktide summeerimisel, millest vähemalt 2 on lisavõistlust (Baltic Bowling MV, Tallinna MV, Eesti MV või Estonian Open). Hooaja karikavõitja on klubi liige, kes saavutab suurima kohapunktide summa.

Võrdsete kohapunktide summa korral on parem võistleja, kellel on arvestusse võetud võistlustel saavutatud enam esimesi kohti, selle võrdsuse korral teisi kohti jne kuni võitja selgumiseni. Juhul, kui ka peale seda ei selgu paremust ühele võistlejale, siis on parem võistleja, kel on klubikarika kõikide etappide peale parem võistluskeskmine.

Autasustamine

Iga vooru (v.a. BB MV, Tallinna MV, Eesti MV ja Estonian Open) parimat meest ja naist autasustatakse AMB Bowlingu 1h kinkekaardiga.

Üldarvestuses enim punkte teeninud kolme parimat (eraldi arvestus meestel ja naistel) autasustatakse karikatega. Lisaks autasustatakse üldarvestuses enim punkte teeninud parimat naist ning meest rändkarikaga.

Muud sätted

Iga vooru toimumise aeg ja kohtunik teatatakse hiljemalt osavõistluse toimumise päeval.

Võistlustulemusi kajastatakse klubi veebilehel.

2. VOOR

Esimene vahetus 10. November (teisipäev) kell 16.00

  1. Gabriel Veide
  2.  


Teine vahetus
 14. November (laupäev) kell 10.00

  1. Lauri Lerch
  2. Kerli Lerch
  3. Raul Beekmann
  4. Tannar Talusaar
  5. Ekke Aron Rõuk
  6. Mart Rõuk
  7. Jaare Pentus
  8.  

 

1. voor
2. voor

koond

I voor - Õliprofiil nr. 2 - ENVOY HOUSE
II voor - Õliprofiil nr. 3 - EO19-2